Osmocem N: Ühekomponentne, osmootne, jäik veekindel tsement
Osmocem N hall
Tsemendisegu, mis on ette nähtud veekindla osmootilise katte valmistamiseks, millele lisatakse ainult vett, et luua horisontaalseid ja vertikaalseid barjääre, mis sobivad ka negatiivse hüdrostaatilise rõhu tingimustes, mis on seotud vee läbilaskmisega hoonetes. Tüüpilised kasutusalad hõlmavad veekindlustamise aluseid ruume, liftikompartimente, garaaže, keldreid, tanke jne.
Osmocem N aktiivsete komponentide ja adhesioonipromootorite toime, mis on küllastunud toetavate kapillaaride reaktsioonist, moodustades keerulise geeli ja stabiilsete kristallide süsteemi, mis tagab parima tihenduse, mis on efektiivne isegi negatiivse hüdrostaatilise rõhu tingimustes, takistamata samas seinte hingavust. Osmocem N on toiduaineid sisaldavate ainete jaoks ühilduv: see on sertifitseeritud sobivaks toiduainete ja joogivee hoidmiseks (sertifikaat nr 02/2010 Laboratorio Analysis Service di Settimo di Pescantina - VR). Osmocem N veekindluse test: • Positiivse hüdraulilise rõhu vastupidavus, UNI EN 12390/8: vee läbitungimise sügavus 5 baari rõhul = 1-2 mm (*) • Negatiivse hüdraulilise rõhu läbilaskmatuse test, UNI EN 12390/8 muudetud (betooni toetuse a/c suhe 0,7): vee läbipääsu puudumine 1,5 baari rõhul (*) betoon, mille läbitungimise sügavus <= 20 mm, loetakse veekindlaks.
Veekindlustamine jäikade struktuuride ja maapinnas asuvate müüritiste seinte jaoks, mis on maetud või muul viisil veele läbilaskmisele allutatud: liftikaevud, keldrid, tankid, torud, tunnelid, garaažid, sillad, reservuaarid, toitu sisaldavad alad jne, positiivse ja negatiivse hüdrostaatilise rõhu tingimustes, tingimusel et need on piisavalt poorilised ja imavad ning vabad igasugustest veekindlatest ja/või veepihustitest, olgu need siis keemilised (siloksaanid, epoksiidid, polüuretaanid jne) või looduslikud (vahaga).
Kandepinnad peavad olema puhtad, mustusest, lagunevatest ja mittehaarduvatest osadest, tolmust jne vabad, veepihustite üldiselt jne, mugavalt küllastunud veega, kuni nad saavutavad seisundi "küllastunud kuiva pinnaga".
Valage segamisvett umbes 2/3 segamissegisti, lisage Osmocem N ja ülejäänud vesi; jätkake segamist, kuni saadakse ühtlane, tükivaba segu. Segamisvee osakaal peaks olema umbes 19-20% (spaatli kujuliste sekkumiste jaoks) või 21-22% (pika harjastega pintsliga sekkumiste jaoks). Pärast segamise lõpetamist oodake paar minutit enne pealekandmist. Kui kantakse pintsliga, kandke peale kaks või enam ristuvat kihti.
Kuigi see ei ole spetsiifiline toode paksude kihtide viimistlemiseks, saab seda siiski nende eesmärkide saavutamiseks kasutada. Nendes juhtudel on soovitatav kasutada klaaskiudvõrku Armaglass 160.
Umbes 1,7 kg/m² Osmocem N iga millimeetri paksuse kohta, mida tuleb teha.
Pakend: 25 kg kott
UM: €/kg